Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny

V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach

akt. 02.02.2017 18:54
Strona organizatora: przejdź

W ramach Targów zapraszamy na wykład dla maturzystów pn. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadzi dla Was Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Wykłady skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2017 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron – uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie, raczej uczniów i ich przyjaciela. Obie strony wchodzą w pełną interakcję, a większość wykładów kończy się zwiększeniem liczby znajomych na profilu pana Dariusza na Facebooku 

Ważnym elementem każdego wykładu jest część dotycząca „maturalnych pewniaków”, w której pan Dariusz wskazuje na co szczególnie zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

 

Terminy wykładów:

 wtorek, 21 marca, godz. 10:45

 środa, 22 marca, godz. 9:30

 czwartek, 23 marca, godz. 12:00

 

WSTĘP WOLNY,  ale konieczna jest wcześniejsza REZERWACJA, więc zapraszamy na stronę organizatora Targów w celu rejestracji.

 

 

A dodatkowo zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi działaniami i projektami edukacyjnymi, uzyskać bezpłatne dostępy do portali matematycznych oraz informacje o aktualnej ofercie wydawniczej wydawnictwa ELITMAT, a także nabyć oryginalne matematyczne artykuły w naszym sklepie 

Adres
Mińsk Mazowiecki, ul. Okrzei 7
Kontakt
T. +48 51-77777-51
matematykainnegowymiaru@elitmat.pl

Polityka cookies