Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny



Materiały » Zadania



   

   
ZADANIE 1 z 1 [#1025]


Zadanie 1025

Cztery czekolady i dwa batony kosztują 20 zł, a sześć czekolad i dwa batoniki 28 zł. Wynika z tego, że:





 TAK  NIE 
  A. czekolada jest dwa razy droższa niż batonik
  B. batonik jest o 2 zł tańszy niż czekolada
  C. płacąc za 10 czekolad wydamy mniej niż płacąc za 20 batoników
  D. czekolada jest o połowę droższa od batonika
---


Pokaż rozwiązanie »



TWOJE ODPOWIEDZI ZAZNACZONE SĄ KOLOREM FIOLETOWYM
- ODPOWIEDŹ POPRAWNA
- ODPOWIEDŹ BŁĘDNA

   

   
ZADANIE 1 z 1 [#1025]








Adres
Mińsk Mazowiecki Pl. Kilińskiego 7
Kontakt
T. +48 51-81118-51
matematykainnegowymiaru@elitmat.pl
GG: 10158257