Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny

Relacja z wykładu Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w BydgoszczyWitaj Bydgoszczy! 

 

1 lutego 2018r. Dariusz Kulma wraz z portalem „Jak zdać maturę z matematyki?” pojawili się na tegorocznej akcji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2018” .

Tegoroczni maturzyści i ich wychowawcy zapraszeni byli na wykład D. Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który jest swoistym przewodnikiem pełnym porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Było to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z dawką poczucia humoru. Spotkanie dwóch stron. Uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie. Raczej uczniów i ich przyjaciela. Ważnym elementem wykładu była część dotycząca „maturalnych pewniaków”, podczas której wskazane zostały najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

Był to kolejny już w tym roku wykład Dariusza Kulmy — Nauczyciela Roku 2008 i autora książek dla maturzystów, który cieszył się ogromną popularnością. Rekordowa liczba 500 (!) maturzystów przybyła na Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, by spotkać się z nami. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i cudowną atmosferę!

Przebieg spotkania zrelacjonował Tygodnik Bydgoski. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marty Kocuń.  -> TUTAJ

 

Adres
Mińsk Mazowiecki, ul. Okrzei 7
Kontakt
T. +48 51-77777-51
W sprawach dotyczących sklepu:
sklep@elitmat.pl
W pozostałych:
elitmat@elitmat.pl

Polityka prywatnosci