Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny

III Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli MatematykówPonad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu i my! Razem w Warszawie 13 kwietnia 2018 roku.

Z ogromnym uśmiechem na ustach i dumą w sercu możemy pochwalić się obecnością na III Ogólnopolskim Kongresie Nauczycieli Matematyków w Warszawie!

 

  • Warszawa, Hotel Novotel Airport
  • 13 kwietnia 2018 roku

Jednym z prelegentów konferencji był Dariusz Kulma — Nauczyciel Roku 2008. Razem z pozostałymi mówcami; Dr Bronisławem Pabichem, Tomaszem Szwedem oraz Robertem Bacą przekazał ogromną dawkę wiedzy, która będzie wartościowa dla każdego nauczyciela matematyki.

 

Poza wykładem Dariusza Kulmy podczas, którego było można dowiedzieć się o tym jak efektywniej uczyć dzięki odpowiednim relacjom i budowaniu atmosfery w klasie, jak rozmawiać z uczniem, aby zachęcić go do nauki (motywacja wewnętrzna i zewnętrzna) oraz o tym jak sprawdzić wiedzę ucznia, sposób na egzaminy — łatwiej, lepiej, z sukcesem, było można spotkać się z nami przy stoisku, gdzie oprócz miłej atmosfery, zawsze znajdziesz całą gamę gadżetów matematycznych wydawnictwa Elitmat (kubki, koszulki, poduszki, zegary, zakładki do książek, bawełniane torby, a wszystko to z matematycznymi wzorami) oraz książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” autorstwa Dariusza Kulmy.

 

To jedno z większych tego typu spotkań w Warszawie. Ponad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu. Wyjątkowy dzień, którego długo nie zapomnimy.

 

Więcej informacji pod linkiem -> ZOBACZ

Adres
Mińsk Mazowiecki, ul. Okrzei 7
Kontakt
T. +48 51-77777-51
W sprawach dotyczących sklepu:
sklep@elitmat.pl
W pozostałych:
elitmat@elitmat.pl

Polityka prywatnosci