Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzeń, w których bierzemy udział. Zapraszamy na wykłady Dariusza Kulmy skierowane do nauczycieli i uczniów odbywające się w ramach tych wydarzeń. Na naszych stoiskach konferencyjnych można zapoznać się z pełną ofertą portalu.
1
V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach
czytaj

2017-03-21, 2017-03-22, 2017-03-23

W ramach Targów zapraszamy na wykład dla maturzystów pn. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadzi dla Was Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Wykłady skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2017 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron – uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie, raczej uczniów i ich przyjaciela. Obie strony wchodzą w pełną interakcję, a większość wykładów kończy się zwiększeniem liczby znajomych na profilu pana Dariusza na Facebooku 

Ważnym elementem każdego wykładu jest część dotycząca „maturalnych pewniaków”, w której pan Dariusz wskazuje na co szczególnie zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

 

Terminy wykładów:

 wtorek, 21 marca, godz. 10:45

 środa, 22 marca, godz. 9:30

 czwartek, 23 marca, godz. 12:00

 

WSTĘP WOLNY,  ale konieczna jest wcześniejsza REZERWACJA, więc zapraszamy na stronę organizatora Targów w celu rejestracji.

 

 

A dodatkowo zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi działaniami i projektami edukacyjnymi, uzyskać bezpłatne dostępy do portali matematycznych oraz informacje o aktualnej ofercie wydawniczej wydawnictwa ELITMAT, a także nabyć oryginalne matematyczne artykuły w naszym sklepie 


2
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Ostrołęce - wykład dla nauczycieli
czytaj

2017-03-30

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki do udziału w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Ostrołęce pn. "Podróże matematyczne. Jak skuteczniej uczyć matematyki?" , która odbędzie sie w dniu 30 marca 2017 w Ostrołęce.

 

W ramach konferencji zapraszamy na wykład Dariusza Kulmy - Nauczyciela Roku 2008 pt. "Jak skuteczniej uczyć matematyki?".

Termin wykładu:

czwartek, 30 marca


W ramach konferencji zapraszamy również na nasze stoisko, gdzie będzie można sie zapoznać z ofertą wydawnictwa ELITMAT i nabyć oryginalne matematyczne artykuły :)


3
II Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli matematyków w W-wie
czytaj

2017-04-07

Zapraszamy nauczycieli matematyki od udziału w II Ogólnopolskim Kongresie dla nauczycieli matematyków, który odbędzie się w Warszawie pod hasłem "Skuteczne metody nauczania matematyki jako wyzwanie XXI wieku".


Jednym z prelegentów podczas Kongresu będzie Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Termin Kongresu:

 piątek, 7 kwietnia, godz. 10:00 – 17:00

Adres
Mińsk Mazowiecki, ul. Okrzei 7
Kontakt
T. +48 51-77777-51
matematykainnegowymiaru@elitmat.pl

Polityka cookies