Home Strefa Ucznia Strefa Nauczyciela Strefa Otwarta Sklep Matematyczny
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzeń, w których bierzemy udział. Zapraszamy na wykłady Dariusza Kulmy skierowane do nauczycieli i uczniów odbywające się w ramach tych wydarzeń. Na naszych stoiskach konferencyjnych można zapoznać się z pełną ofertą portalu.
1
Nowoczesne i skuteczne nauczanie matematyki cz. II
2019-06-07

2
Zachodniopomorski Kongres Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki w Szczecinie
2018-12-03

W zeszłym miesiącu  odbył się  Zachodniopomorski Kongres Innowacyjny Nauczycieli Matematyki w Szczecinie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród nauczycieli.W ramach Kongresu odbyły się 4 wykłady, które poprowadzili  JOANNA ŚWIERCZ, DARIUSZ KULMA, TOMASZ SZWED oraz RYSZARD PAGACZ


MIEJSCE:
SZCZECIN, Pomorski Uniwersytet Medyczny


KIEDY:
3 grudnia 2018 (poniedziałek), godz. 9.30 - 15.30
Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw: NOWIK, PAZDRO i ELITMAT


Dziękujemy wszystkich za przybycie :)


3
Jesienne Spotkania z Matematyką w Rzeszowie
2018-11-26

26 listopada 2018 w Rzeszowie odbyła się konferencja JESIENNE SPOTKANIA Z MATEMATYKĄ. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele.

 

 

WYKŁADY POPROWADZILI:
godz. 15.00 - Adam Kawałek
godz. 16.00 - Tomasz Szwed
godz. 17.10 - Dariusz Kulma

 

MIEJSCE:
II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

 

 

 

 


Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw:
Nowik, Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro, Elitmat

 

 


4
Jesienne Spotkania z Matematyką w Tarnowie
2018-11-27

 

27 listopada 2018 odbyła się konferencja w Tarnowie JESIENNE SPOTKANIA Z MATEMATYKĄ. Udział w konfenrecji był skierowany do nauczycieli szkół.

 


WYKŁADY POPROWADZILI:
godz. 15.00 - Adam Kawałek
godz. 16.00 - Dariusz Kulma
godz. 17.10 - Tomasz Szwed

 


MIEJSCE:
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

 

 

 

Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw: 

Nowik, Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro, Elitmat

 

 


5
Największa Lekcja Matematyki dla Maturzystów w Polsce
2018-09-18

18 września 2018 na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się wyjątkowe spotkanie dla maturzystów z całej Polski. Pierwszy raz w historii 1000 maturzystów uczestniczyło w lekcji matematyki i to wyjątkowej lekcji, bo z dowodów matematycznych.

 

A co o Lekcji mówi pomysłodawca tego przedsięwzięcia - Dariusz Kulma?

 

Od dawna marzyłem o przeprowadzeniu dużej lekcji matematyki. Nosiłem taki pomysł w głowie od kilku lat. Na wykładach motywujących spotykam się z coraz większymi grupami słuchaczy. Pomyślałem, że skoro mogę powiedzieć wykład dla 500 uczniów, to może udałoby się przeprowadzić również lekcję matematyki dla tak dużej grupy osób, a może i większej. Przy współpracy z Perspektywami, które są głównym organizatorem Salonów, zaczęliśmy rozmawiać o realizacji pomysłu największej lekcji dla maturzystów w Polsce. Potrzebowaliśmy dużej auli i taką znaleźliśmy na Uniwersytecie Szczecińskim. Jak usłyszałem, że może pomieścić 1000 osób, to początkowo trochę się przeraziłem. Nie byłem pewien czy na kilka tygodni przed lekcją uda nam się zebrać tak wielką liczbę maturzystów, ale na 10 dni przed lekcją okazało się, że wszystkie miejsca na to wydarzenie zostały zarezerwowane. Od lat pracuję z maturzystami, a ostatnio również szkolę nauczycieli i często widzę problem komunikacyjny pomiędzy nauczycielami a uczniami. Nauczyciele mówią czasem, że młodzież to dziwne pokolenie, że coś z nim nie tak, że interesuje ich tylko ‘siedzenie w telefonach’. Sam jednak widzę, że na moje zajęcia w różnych miejscach Polski zawsze przychodzi mnóstwo osób. Pomyślałem, że trzeba coś z tym zrobić i pokazać, że tym młodym ludziom jednak się chce. Zawsze można im dać do wyboru udział w czymś zwykłym – albo w wyzwaniu. I może się okazać, że młodzież w to wejdzie. Sam fakt, że młodzież tak licznie się na lekcję zgłosiła, jest dla mnie wielkim sukcesem. Tematem lekcji będą dowody matematyczne. To bardzo wymagające zagadnienia, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że niektórzy, żeby wziąć udział w lekcji, musieli przejechać 200 i więcej kilometrów. Cieszę się, że wszystko przebiegło dość sprawnie, a widząc setki osób, które naprawdę z zaangażowaniem pracowały, niesamowicie się cieszyłem. Nie było ocen, ale były pochwały i czuło się atmosferę pracy. Jednym zdaniem można podsumować: „to naprawdę się udało!!!”


6
Spotkaj się z nami na III Ogólnopolskim Kongresie dla Nauczycieli Matematyków
2018-04-13

Z ogromnym uśmiechem na ustach i dumą w sercu zapraszamy na III Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyków w Warszawie!

 

  • Warszawa, Hotel Novotel Airport
  • 13 kwietnia 2018 roku

Jednym z prelegentów konferencji jest Dariusz Kulma — Nauczyciel Roku 2008. Razem z pozostałymi mówcami; Dr Bronisławem Pabichem, Tomaszem Szwedem oraz Robertem Bacą przekaże ogromną dawkę wiedzy, która będzie wartościowa dla każdego nauczyciela matematyki.

 

Poza wykładem Dariusza Kulmy podczas, którego będzie można dowiedzieć się o tym jak efektywniej uczyć dzięki odpowiednim relacjom i budowaniu atmosfery w klasie, jak rozmawiać z uczniem, aby zachęcić go do nauki (motywacja wewnętrzna i zewnętrzna) oraz o tym jak sprawdzić wiedzę ucznia, sposób na egzaminy — łatwiej, lepiej, z sukcesem , będzie można spotkać się z nami przy stoisku, gdzie oprócz miłej atmosfery, znajdziesz całą gamę gadżetów matematycznych wydawnictwa Elitmat (kubki, koszulki, poduszki, zegary, zakładki do książek, bawełniane torby, a wszystko to z matematycznymi wzorami) oraz książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” autorstwa Dariusza Kulmy.

 

To jedno z większych tego typu spotkań w Warszawie. Ponad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu. Wyjątkowy dzień, którego nie możemy się doczekać.

 

Więcej informacji pod linkiem -> ZOBACZ


7

2018-02-24

Już 24 lutego wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki” po raz kolejny będziemy gościć na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy. To już  XXIX edycja, która tradycyjnie odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Podczas Salonu zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można znaleźć pomoce dydaktyczne oraz pełną gamę gadżetów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego sympatyka matematyki i nie tylko.

 

Ostatnia edycja Międzynarodowego Salonu obfitowała w szereg ciekawych spotkań. Maturzyści i uczniowie młodszych klas szkół ponadgimnazjalnych mogli uczestniczyć w wielu interesujących warsztatach, bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu z Nauczycielem Roku 2008 — Dariuszem Kulmą

 

Cieszymy się, że w zeszłym roku tak wielu z Was przybyło, by spotkać się z nami. W tym roku również zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kulmą na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

 

Zarejestruj się i spotkaj sie z nami w Warszawie.

Już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia!

 


8
Wykłady dla maturzystów w Gorzowie Wlkp.
2018-01-18, 2018-01-19

W dniach 17-19 stycznia gościliśmy w Gorzowie Wlkp. Trzy dni spotkań i wykładów, zarówno z nauczycielami jak i maturzystami. Było pracowicie, ale mamy nadzieję, że owocnie :) Podczas czterech wykładów dla maturzystów spotkaliśmy się z ponad 800 maturzystami. Dziękujemy za obecność :)


9
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Gorzowie Wielkopolskim - wstęp wolny
2018-01-18

W dniu 18 stycznia 2018 z inicjatywy Oddziału Lubuskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki odbyło się w Gorzowie Wlkp. spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.


10
Wykład dla maturzystów w Węgorzewie i Giżycku
2018-01-15, 2018-01-16

W dniach 15 i 16 stycznia gościliśmy na Mazurach, a dokładnie w Węgorzewie i Giżycku, gdzie odbyły sie 2 wyklady dla maturzystów. Dziękujemy za kolejne super spotkanie :)


11
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Giżycku - wstęp wolny
2018-01-15

W dniu 15 stycznia 2018 z inicjatywy węgorzewskich i giżyckich nauczycieli odbyło się w Giżycku spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.

 


12
Wykład dla maturzystów oraz nauczycieli w Jabłoniu
2017-12-14

14 grudnia gościliśmy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie rady pedagogicznej. Dziękujemy za spotkanie :)


13
III Radomska Konferencja GeoGebry
2017-12-09

 

9 grudnia wzięliśmy udział w III RADOMSKIEJ KONFERENCJI GeoGebry zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu pod patronatem Warszawskiego Centrum GeoGebry.

 

W czasie konferencji jeden z wykładów pn. „Sposób na maturę i inne egzaminy z matematyki. Skuteczniej, lepiej, z sukcesem” poprowadził Dariusz Kulma.

 

Serdecznie dziękujemy za spotkanie

 


14
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Bełchatowie
2017-12-11

11 grudnia gościliśmy w Bełchatowie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


15
Konferencja Grudniowe Spotkania z Matematyką w Lublinie
2017-12-01, 2017-12-02

W dniach 1-2 grudnia odbyła się w LUBLINIE konferencja "Grudniowe Spotkania z Matematyką", którą wspólnie zorganizowaliśmy we współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz wydawnictwami Oficyną Edukacyjną * Krzysztof Pazdro, Wydawnictwem Nowik.

Cieszymy się, że tylu nauczycieli wybrało spotkanie z matematyką. Była to pierwsza konferencja zorganizowana przez te trzy wydawnictwa, ale mamy nadzieję, że szybko odbędą się kolejne w innych rejonach Polski

W czasie dwóch dni nauczyciele uczestniczyli w wykładach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy wykład to porcja praktycznej wiedzy z wyjątkową dawką pozytywnej energii. Wykłady poprowadzili Dariusz Kulma, Tomasz Grębski oraz Tomasz Szwed.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia na kolejnej konferencji


16
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Krotoszynie
2017-11-28

28 listopada (wtorek) gościliśmy w Krotoszynie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


17
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Jarocinie
2017-11-27

27 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Jarocinie. Dzień pracowity i bardzo owocny. Najpierw wykład motywacyjny dla maturzystów, potem kilkugodzinne szkolenie z GeoGebry i na koniec rada szkoleniowa z nauczycielami. Dziękujemy za spotkanie, otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)


18
Wykład dla maturzystów w Białej Podlaskiej
2017-11-20

20 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Białej Podlaskiej, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


19
II Konferencja Mazowieckiego Oddziału SNM - Oswajamy matematyczne zmiany
2017-11-18

18 listopada wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczylismy w II Konferencji Mazowieckiego Oddziału SNM - "OSWAJAMY MATEMATYCZNE ZMIANY", która odbędzie się w XIV LO "Staszic" w Warszawie.

W czasie konferencji można było odwiedzić nasze stoisko z matematycznym sklepem. Dziękujemy za spotkanie 😃


20
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Żorach
2017-11-09

9 listopada (czwartek) byliśmy w Żorach, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


21
Wykład dla maturzystów w Radomsku
2017-11-08

8 listopada (środa) gościliśmy w Radomsku, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


22
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
2017-11-06

6 listopada (poniedziałek) byliśmy w Garwolinie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


23
Wykład dla maturzystów w Lędzinach
2017-10-27

27 października byliśmy w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


24
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Gnieźnie
2017-10-26

26 października byliśmy w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Pięknie dziękujemy za spotkanie :)


25
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Kaliszu Pomorskim
2017-10-25

25 października byliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie i piękny dyplom :)


26
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
2017-10-09

9 października gościliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


27
Gdański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
2017-09-28, 2017-09-29

W dniach 28 - 29 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" odwiedziliśmy Pomorze, goszcząc na Gdańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Gdańskim.

Podczas Salonu będzie można nas było spotkać na na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. Natomiast pomysłodawca portalu i autor książek Dariusz Kulma poprowadził spotkanie pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”. Duże zainteresowanie wykładem przyciągnęło uwagę dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, którzy poprosili autora książek „Jak zdać maturę z matematyki" o kilka rad dla przyszłych arbiturientów :)

Podczas naszej wizyty trafiliśmy na przypływ pozytywnych emocji i rozmów z maturzystami - to była udana wizyta :)


28
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
2017-09-26, 2017-09-27

W dniach 26 - 27 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" odwiedziliśmy Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Ciepło wspominamy wizytę w Małopolsce, gdzie na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z krakowskimi maturzystami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

Dziękujemy za te spotkania!


29
Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
2017-09-21, 2017-09-22

W dniach 21 - 22 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" gościliśmy na Wrocławskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Politechnice Wrocławskiej.

 

Podczas Salonu można było się z nami spotkać na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. W czasie trwania Wrocławskiego Salonu można było również uczestniczyć w spotkaniu z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

 Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę 😃


30
VIII Ogólnopolska Konferencja GeoGebry
2017-09-16

W dniu 16 września 2017 roku, jako jeden z partnerów wydarzenia, wzieliśmy udziała w VIII Ogólnopolskiej Konferencji GeoGebry w Warszawie. W ramach Konferencji odbył się wykład pt. „Uwierz we mnie, a będę mógł", na temat motywacji, który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Mieliśmy okazję do wielu miłych rozmów na naszym stoisku, gdzie w ramach projektów „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" prezentowaliśmy nasze pomoce dydaktyczne oraz gadźety matematyczne.


31
XXVIII Szkoła Dydaktyki Matematyki
2017-09-13

W dniach 13 i 14 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczyliśmy w XXVIII Szkole Dydaktyki Matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

Szkoły Dydaktyki Matematyki są organizowane od 1981 roku, tegoroczna odbyła się pod hasłem: Jeśli nie wiem, że wiem, to myślę, że nie wiem (R.D. Laing).

 

W czasie Szkoły mieliśmy okazję zaprezentować nasze pomoce dydaktyczne, a także odbyć wiele ciekawych rozmów z nauczycielami. Dziękujemy za te spotkania 😃

 


32
Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
2017-09-11, 2017-09-12

W dniach 11-12 września gościliśmy wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" na Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017 😃

 

W ramach Salonu spotkaliśmy się z maturzystami oraz nauczycielami na naszym stoisku, a Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził wykład dla uczniów. Mówił między innymi o tym, jak przygotować się do matury i wykorzystać czas pozostały do egzaminu. 


33
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
2017-09-07, 2017-09-08

W dniach 7 i 8 września wzięliśmy udział w Warszawskim Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Zaprezentowaliśmy nasze pomoce naukowe z projetków „Matematyka Innego Wymiaru" i „Jak zdać maturę z matematyki".

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.


34
II Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli matematyków w W-wie
2017-04-07

W dniu 7 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w II Ogólnopolskim Kongresie dla nauczycieli matematyków, który odbył się w Warszawie pod hasłem "Skuteczne metody nauczania matematyki jako wyzwanie XXI wieku".


Kongres zgromadził ponad 400 nauczycieli z całej Polski. Jako firma ELITMAT również uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu z naszymi PROJEKTAMI czyli Matematyka Innego Wymiaru i Jak zdać maturę z matematyki oraz naszym matematycznym sklepem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie fantastyczne spotkania, rozmowy i uśmiechy 

 

Jednym z PRELEGENTÓW był Dariusz Kulma, który m.in. mówił o tym co wspólnego ma polska kadra skoczków i nauczyciele matematyki oraz jak rozróżniać kombinatoryczne czworaczki 


35
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Ostrołęce - wykład dla nauczycieli
2017-03-30

Dnia 30 marca wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Ostrołęce pn. "Podróże matematyczne. Jak skuteczniej uczyć matematyki?", która odbyła się w Ostrołęce.

 

W ramach konferencji odbył się wykład Dariusza Kulmy - Nauczyciela Roku 2008 pt. "Jak skuteczniej uczyć matematyki?". Bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie :)


36
V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach
2017-03-21, 2017-03-22, 2017-03-23

W dniach 21-23 marca byliśmy wraz z projektem "Jak zdać maturę z matematyki" na Ogólnopolskich Targach Edukacja 2017 w Katowicach 😃

 

W ramach Targów Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził trzy wykłady dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i jak najlepiej wykorzystać ten czas, który został do majowych egzaminów. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na wykłady. To były super spotkania z maturzystami 😃


37
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu - wykład dla nauczycieli
2017-03-18

W dniu 18 marca 2017 wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki pn. "Tylko matematyka", która odbyła się w Radomiu. W ramach konferencji swoimi doświadczeniami z naczycielami dzielił się Dariusz Kulma. Bardzo dziękujemy za otwartość i ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia na konferencji za rok :)


38
Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy w W-wie - wykład dla maturzystów
2017-03-11

W dniach 10-11 marca odbył się w Warszwie Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2017.

Również w tym roku wzięliśmy w nim udział i tym razem głównie z projektem "Jak Zdać Maturę z Matematyki".

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że wykłąd spotkał sie z tak pozytwynym przyjęciem. Dziękujemy za udział


39
XX Łódzkie Targi Edukacyjne - wykład dla maturzystów
2017-03-02, 2017-03-03

W dniach 2-3 marca 2017 roku wzięlismy udziała w XX Łódzkich Targach Edukacyjnych w Łodzi. W ramach Targów odbył się wykład dla maturzystów pt. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania :)


40
Targi Edukacyjne w Lublinie - wykład dla maturzystów
2017-02-16, 2017-02-17

W ramach Targów odbyły się dwa wykłady dla maturzystów pt. "Jak zdać maturę z matematyki? - wykład motywacyjny", które poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za przybycie  A dodatkowo cieszymy się, że mogliśmy się spotkać na naszym stoisku z wieloma nauczycielami oraz maturzystami i porozmawiać o tym, jak skutecznie przygotować się do matury.

 

41
XXVI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
2017-02-11, 2017-02-12, 2017-02-13

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za każdą rozmowę i możliwość spotkania. To miejsce, gdzie można spotkać chyba najwięcej pozytywnych matematyków zarażającyh swoja pasją .  

 

W czasie konferencji odbył się również wykład Dariusza Kulmy - "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki". Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i olbrzymie zainteresowanie.

 

W tym roku byliśmy na konferencji po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Matematyki i spotkamy się również za rok.


42
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu
2016-12-10

W dniu 10.12.2016 wzięliśmy udział w konferencji dla nauczycieli matematyki w Radomiu. Specjalnie dla uczestników wykład poprowadził Dariusz Kulma, a my zaprezentowaliśmy naszą ofertą wydawniczą.

To kolejne spotkanie, podczas którego na nauczanie matematyki spojrzeliśmy z innej, mniej matematycznej strony, ale na pewno nie mniej ważnej  

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie 


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 


43
Konferencja dla nauczycieli w Warszawie
2016-12-02

W dniu 2.12.2016 roku gościliśmy z wykładem pana Dariusza Kulmy oraz naszą ofertą wydawniczą na konferencji zorganizowanej przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń pn. "Porozmawiajmy o matematyce".

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie :)

A już 10 grudnia widzimy się z nauczycielami matematyki na konferencji w Radomiu. Do zobaczenia :)

Zapraszamy do obejrzenia relacji.


44
XXV Salon Edukacyjny Perspektywy 2016 - wykład Dariusza Kulmy dla maturzystów
2016-02-27

Dnia 27 lutego (sobota) Dariusz Kulma –autor serii książek dla maturzystów i Nauczyciel Roku 2008 – już po raz kolejny poprowadzi warsztaty dla maturzystów pn. Jak zdać maturę z matematyki? podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sali Mikołajskiej w PKiN w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji, rejestracja uczestników: http://salon.perspektywy.p/2016/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=14

Adres
Mińsk Mazowiecki, ul. Okrzei 7
Kontakt
T. +48 51-77777-51
elitmat@elitmat.pl

Polityka prywatnosci